Tvorba www stránek a eshopů...


Tvorba www stránek a e-shopů

Zdarma navrhujeme webové stránky a e-shopy

Součástí každých webových stránek i e-shopu je responzivní design, který je citlivý ke všem zařízením (pro mobily, tablety, PC, chytré televize aj.) Díky redakčnímu systému budete moci nezávisle do budoucna aktualizovat. O návštěvnost stránek se postará SEO – optimalizace pro vyhledávače. Součástí tvorby webových stránek je zřízení domény a webhostingu.


#1 Originální grafické provedeníbox-gragika

Webdesign, nebo-li grafické provedení, je důležitou součástí každého webu či e-shopu. Buďte originální. Mějte vše v jednotném stylu. U každých webových stránek a eshopu je kladen důraz na přehlednost a intuitivní ovládání. Webdesign má svá pravidla, avšak ve fantazii se meze nekladou. My vytváříme originální responzivní weby. Důležité je také to, aby vám seděl styl webdesignéra. Naše reference si můžete prohlédnout v portfoliu.


#2 Responzivní designbox-responzivni

Responzivní design webových stránek není pouze mobilní, ale je citlivý ke všem druhům zařízení, od chytrých telefonů po tablety, notebooky, PC, chytré televize a další. Díky tomu mohou návštěvníci prohlížet vaše stránky nebo eshop na jakémkoliv displeji bez toho, aniž by musel zvětšovat písmo. Můžete počítat s tím, že návštěvníků z mobilů a tabletů bude hodně.


#3 Rozšířená optimalizace pro vyhledávače (SEO)box-seo

Víte kdo a jak hledá na internetu vaše služby? Tak potom váš e-shop nebo web připravíme tak, abychom těmto návštěvníkům co nejvíce usnadnili cestu. Výhoda optimalizace pro vyhledávače je to, že za přední pozice nemusíte pravidelně platit. Přitom Vám SEO zajistí pravidelný přísun návštěvníků, kteří hledají vaše služby nebo chtějí u vás nakoupit.


#4 Redakční systém, plná administracebox-wp

Nyní máme připraven originální web a e-shop, máme zajištěn přísun návštěvníků. Ale bude nutné aktualizovat, přidávat produkty, spravovat texty, fotografie a další. Webové stránky se snadno spravují v redakčním systému. Stejně snadno jako do emailu či Wordu, budete moci psát do www stránek a ovládat svůj eshop. A ovládání zládné každý. Budete řádně zaškoleni. Ke každému webu získáte automaticky podporu i do budoucna.


#5 Jazykové mutace webubox-jazykove-mutace

Pakud web bude zajímavý i pro návštěvníky mluvící jinými jazyky, je třeba připravit webové stránky ve více jazykových verzích.


#6 Libovolné množství fotogaleriíbox-fotogalerie

Fotografie budete mít zcela pod kontrolou. Spravovat alba, upravovat galerie, či vkládat jednotlivé fotky můžete bez omezení. Jednoduše si volíte nastavení. Přehledná prezentace referencí nebo produktů. Vložte si na své stránky okamžitě nové fotky, pdf, ceník, tabulku, bez zbytečného čekání na svého ajťáka.


#7 Ceníky a dokumentybox-nabidky

Vkládejte si do www stránek ceníky, nabídky, dokumenty, katalogy, certifikáty a vše ostatní, co budou vaši návštěvníci potřebovat. Vhodné pro pravidelné úpravy, například menu, programy aj. Návštěvníci se tak o všech aktualitách dozví ihned.


#8 Akční nabídkybox-akce

Akční nabídky, slevy, dárkové poukazy, kupony aj. to vše budou moci návštěvníci čerpat z webových stránek. Navíc si vše budete spravovat sami, rychleji, než byste museli práci zadávat externistovi, nebo svému IT specialistovi.


#9 Měření návštěvnostibox-mereni

Když nevidíme výsledky, je těžké se zlepšovat. Efektivitu www stránek budete měřit sledováním návštěvnosti, ale i mnohých jiných podrobností. Bude mít černé na bílém – kolik lidí přišlo, odkud, jak dlouho se zdrželi, co je zajímalo a mnohem více.


#10 Možnost rozšiřování funkcí do budoucnabox-rozsirovatelnost
Nyní máte svůj web. Redakční systém, který ovládáte. Navíc můžete webové stránky do budoucna libovolně rozšiřovat.